BLOCUL CILINDRILOR TRACTOR U650

UTB
Cod Produs: 8903094027224 Ai nevoie de ajutor? 0751102124
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)
POZITIE
COD
DENUMIRE
BUCATI NECESARE
OBSERVATII
1
2402.01.0318
Blocul cilindrilor as.
1
 
1A
2402.01.0305
Blocul cilindrilor as.
1
 
2
2402.01.0306
Blocul cilindrilor as.
1
 
3
103.01.011
Arbore cu came as.
1
 
4
103.01.127
Rondela de asigurare
2
 
5
110.01.215
Inel de reazem
1
 
6
103.01.172
Pinion
1
 
7
103.01.173
Brida
1
 
8
103.01.175
Rondela
1
 
9
110.01.062
Tija impingator
8
 
10
118.01.022
Pinion intermediar
1
 
11
103.01.180
Bucsa
1
 
12
103.01.029
Supapa de reductie
1
 
13
103.01.32
Indicator de ulei
1
 
14
103.01.041
Capac lateral as.
1
 
15
103.01.238
Element filtrant
1
 
16
103.01.239
Capac rasuflator
1
 
17
115.01.036
Robinet de golire
1
 
18
103.01.008
Baie de ulei
1
 
19
103.01.090
Set cuzineti paliere
1
 
21
103.01.106
Camasa cillindrilor
4
 
22
103.01.129
Prezon
11
 
23
103.01.135
Prezon mic
4
 
24
NUT-PN 39
Inel O 60-114x4,5
8
 
25
103.01.143
Prezon paliere
10
 
26
103.01.144
Piulita
10
 
27
103.01.148
Stift de centrare
2
 
28
103.01.149
Stift de centrare
2
 
29
103.01.154
Placa de asigurare
4
 
30
103.01.268
Garnitura
2
 
31
103.01.272
Prezon
2
 
32
110.01.173
Dop conic crestat
2
 
33
110.01.194
Bucsa fata
1
 
34
110.01.195
Bucsa mijlocie
1
 
35
110.01.196
Bucsa spate
1
 
36
110.01.026
Rasuflatoare
1
 
39
110.01.143
Placa intermediara as.
1
 
40
110.01.143
Garnitura inel
1
 
41
110.01.175
Capac etansare
1
 
42
110.01.180
Inel
1
 
43
110.01.182
Prezon special
4
 
44
110.01045
Dop magnetic
1
 
47
103.01.108
Garnitura capac fata
1
 
48
103.01.110
Garnitura placii
1
 
49
103.01.112
Garnitura baie ulei
1
 
50
103.01.119
Garnitura capac lateral
1
 
51
110.01.222
Cot alimentare
1
 
52
103.01.121
Garnitura cotului
1
 
53
110.01.199
Capac control
1
 
54
110.01.200
Garnitura capac control
1
 
55
103.01.124
Impingator
8
 
56
118.01.141
Ax pinion intermediar
1
 
57
103.01.126
Rondela de oprire
1
 
58
103.01.130
Piulita
17
 
59
8231.00.0001
Manseta 110130013-4 speciala
1
 
61
103.01.136
Stift de punct mort
1
 
64
118.01.280
Inel de reazem
1
 
67
103.01.228
Saiba
17
 
68
103.01.242
Garnitura
1
 
69
110.01.111
Placa intermediara
1
 
70
110.01.118
Ureche
2
 
72
110.01.145
Capacul din fata
1
 
76
STAS 4272
Surub M 10x75
4
 
77
STAS 4272
Surub M 10x75
4
 
79
110.01.172
Pinion pompa
1
 
90
NUT-PN 152
Capac CS Fi 36
3
 
91
NUT-PN 18
Capac sferic CS Fi 70
1
 
92
STAS 7950/1
Manseta A 65x90x12/F
1
 
93
NUT-PN 39
Inel O 60-26,7x1,78 O-ring
1
 
98
NUT-PN 39
Inel O 60-44x2x3 Oring
1
 
99
STAS 1012
Pana disc 6x9
1
 
102
NUT-PN 103
Rondela 27,2/32
1
 
105
STAS 5200/4
Saiba 10
1
 
106
STAS 4071
Piulita M5
4
 
107
STAS 4071
Piulita M6
2
 
110
ISO 8676
Surub M12x1,25x30
2
 
112
ISO 4017
Surub M8x16
18
 
113
ISO 4017
Surub M8x25
10
 
114
ISO 4017
Surub M10x22
23
 
115
ISO 4017
Surub M10x25
4
 
116
ISO 4017
Surub M12x25
9
 
119
SR 7666-2
Saiba N5
4
 
120
-
Saiba N6
2
 
121
-
Saiba N8
28
 
122
-
Saiba N10
35
 
123
-
Saiba N12
9
 

Marca: UTB

Scrie un review


Review-ul a fost trimis cu succes.

close

Comparare

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

close

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!